Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 13. 12. 2008 v 19:00 SEČ
  PHI PIT  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2008 19:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes6:5sPreviewReviewVideo
10. 12. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers1:2pPreviewReviewVideo
05. 12. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2008 19:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders9:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
09. 12. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2008 20:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 11. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:4sPreviewReviewVideo
15. 10. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
18. 05. 2008 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers6:0PreviewReviewVideo
16. 05. 2008 01:30Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
14. 05. 2008 01:30Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
12. 05. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
10. 05. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
06. 04. 2008 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins2:0PreviewReviewVideo
03. 04. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers7:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins29161343297:816-43-316-138-6-28-7-24-61W
PHI Philadelphia Flyers28151363094:866-61-212-168-7-37-6-37-33W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins148621649:352-21-18-67-31W
PHI Philadelphia Flyers158731653:535-31-15-106-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins158721648:464-22-28-76-42L
PHI Philadelphia Flyers137631441:331-30-17-67-31W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]