Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. zápas 2. kola play off 2008/09)


Začátek zápasu: 12. 05. 2009 v 03:00 SEČ
  CHI VAN  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 05. 2009 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks7:5PreviewReviewVideo
09. 05. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
06. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
03. 05. 2009 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 05. 2009 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks7:5PreviewReviewVideo
09. 05. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
06. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
03. 05. 2009 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 05. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
06. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
03. 05. 2009 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks3:6PreviewReviewVideo
01. 05. 2009 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2009 01:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks0:4PreviewReviewVideo
07. 02. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks7:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2008 01:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2008 21:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks5320616:141-00-02-31-1-02-1-03-22W
VAN Vancouver Canucks5231414:160-10-02-31-2-01-1-12-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks211023:41-00-02-01-11W
VAN Vancouver Canucks3120210:130-00-00-31-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks3210413:100-00-00-32-12W
VAN Vancouver Canucks211124:30-10-02-01-11L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks117401437:302-00-05-64-1-03-3-06-42W
VAN Vancouver Canucks96311225:211-10-06-33-2-03-1-16-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks5410814:92-00-04-14-11W
VAN Vancouver Canucks5320615:140-00-02-33-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks4311610:71-10-04-03-11L
CHI Chicago Blackhawks6330623:210-00-01-53-32W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks82462412104264:21610-124-740-4224-9-822-15-47-32W
VAN Vancouver Canucks82452710100246:2208-103-740-4224-12-521-15-56-43W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks41249856140:1054-82-520-216-41W
VAN Vancouver Canucks412412553129:1011-50-420-218-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks412215448124:1116-42-220-215-53W
VAN Vancouver Canucks412115547117:1197-53-320-215-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:2(0:0, 2:2, -:-)30:00
TBLTBL-VANVAN2:2(0:1, 2:1, -:-)35:58
FLAFLA-SEASEA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:2(0:0, 2:2, -:-)30:00
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - SEASEA2070616
TORTOR - NYINYI2411913
MTLMTL - BUFBUF15101616
DETDET - SJSSJS412101014
PHIPHI - OTTOTT6616147
CBJCBJ - NYRNYR1259814
CHICHI - DALDAL3222418
NSHNSH - STLSTL13861210
LAKLAK - BOSBOS5911516
UTAUTA - EDMEDM1537320
VGKVGK - PITPIT2321023

Narozeniny hráčů

17.10.Bouillon, Francis51 let
17.10.Robins, Bobby45 let
17.10.Lepisto, Sami42 let
17.10.Duchesne, Jeremy40 let
17.10.Clark, Mat36 let
17.10.VANDeBrusk, Jake30 let
17.10.Kovalenko, Nikolai27 let
17.10.CBJKnies, Matthew24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]