Anaheim Ducks - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 30. 10. 2009 v 17:00 SEČ
  ANA VAN  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2009 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks7:2PreviewReviewVideo
26. 10. 2009 17:00Anaheim DucksANA-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo
24. 10. 2009 18:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets4:6PreviewReviewVideo
21. 10. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
17. 10. 2009 18:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues0:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2009 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks7:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2009 17:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks1:2sPreviewReviewVideo
27. 10. 2009 17:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings4:5PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 17:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:0PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 01:00Vancouver CanucksVAN-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks5:6sPreviewReviewVideo
11. 03. 2009 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:3pPreviewReviewVideo
22. 12. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
31. 10. 2008 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks6:7sPreviewReviewVideo
12. 03. 2008 17:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2007 02:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2007 18:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
27. 11. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks4:0PreviewReviewVideo
04. 05. 2007 03:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
01. 05. 2007 18:30Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks137601437:342-02-07-65-2-02-4-07-31W
ANA Anaheim Ducks10371625:371-11-05-51-5-02-2-13-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks75201025:161-01-03-45-21L
ANA Anaheim Ducks6150213:270-00-03-31-54L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks4221412:101-11-02-22-21L
VAN Vancouver Canucks6240412:181-01-04-22-42W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, 0:0)45:57
CBJCBJ-FLAFLA1:4(1:0, 0:4, -:-)37:59
MTLMTL-BUFBUF2:1(1:1, 1:0, -:-)33:00
CARCAR-WSHWSH1:1(0:1, 1:0, -:-)26:58
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, 0:0, -:-)20:57
NYRNYR-TBLTBL2:1(2:1, -:-, -:-)19:57
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)15:55
NYINYI-VANVAN0:0(0:0, -:-, -:-)06:55
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, 0:0)45:57
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)15:55
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]