Atlanta Thrashers - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 07. 02. 2010 v 01:00 SEČ
  ATL FLA  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
06. 02. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers5:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-ATLAtlanta Thrashers3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
06. 02. 2010 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames1:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2010 01:30Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks0:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2010 22:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
30. 01. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2010 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers1:0PreviewReviewVideo
17. 12. 2009 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2009 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers1:2sPreviewReviewVideo
01. 12. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2009 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers1:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2009 19:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers8:4PreviewReviewVideo
02. 11. 2008 23:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers5:3PreviewReviewVideo
12. 10. 2008 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers562432848168:1816-84-419-3712-14-412-18-44-63L
FLA Florida Panthers572433948150:1636-95-734-2312-16-612-17-35-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers26121442482:824-42-19-174-61L
FLA Florida Panthers28121662477:792-62-515-136-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers30121842486:992-42-310-202-82L
FLA Florida Panthers29121732473:844-33-219-103-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1185147
CARCAR - BOSBOS11121418
CHICHI - LAKLAK8881011
STLSTL - MTLMTL1059813
NSHNSH - NYINYI16341011
DALDAL - NJDNJD1634913
WPGWPG - FLAFLA5316714
UTAUTA - MINMIN6108517
VGKVGK - OTTOTT2310417
ANAANA - VANVAN1851616
SJSSJS - BUFBUF9132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]