Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 24. 01. 2006 v 01:00 SEČ
  PHI PIT  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2006 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo
18. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:4sPreviewReviewVideo
14. 01. 2006 20:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2006 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
16. 01. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2006 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers3:6PreviewReviewVideo
17. 11. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins2:3pPreviewReviewVideo
15. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins6:5pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers482911866169:1498-82-414-3413-6-516-5-35-51W
PIT Pittsburgh Penguins481128931131:1914-91-220-286-14-55-14-41-99L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers2413653184:764-51-27-174-63L
PIT Pittsburgh Penguins2561451773:992-51-19-162-85L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers2416533585:734-31-27-177-31W
PIT Pittsburgh Penguins2351441458:922-40-111-121-94L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]