New York Rangers - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 02. 03. 2011 v 01:00 SEČ
  NYR BUF  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 03. 2011 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2011 19:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers0:6PreviewReviewVideo
23. 02. 2011 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
20. 02. 2011 18:30New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 03. 2011 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2011 01:00Buffalo SabresBUF-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
26. 02. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
24. 02. 2011 01:00Buffalo SabresBUF-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2011 18:30Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2010 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
10. 10. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers3:6PreviewReviewVideo
07. 04. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2010 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
13. 12. 2009 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2009 00:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
22. 02. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
10. 01. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo
16. 10. 2008 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers643327470179:15710-47-240-2414-14-319-13-14-61L
BUF Buffalo Sabres612925765176:17711-75-131-3014-15-315-10-45-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers31141433193:794-32-216-154-62L
BUF Buffalo Sabres32141533192:934-31-116-164-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers33191313986:786-15-024-94-62W
BUF Buffalo Sabres29151043484:847-44-015-148-23W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7520New York Rangers NYR-BUF Buffalo Sabres211141810

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
allex12bobcokoduchenefrog75heroesjakubsichta
loksmacek78majohaasmanky13masim.beranekmiguel
ovepiliforomikdrwsimplenicksupermanvonsalat033mates033

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardedalebedainsimartin83matador661michaelo05mirek65
phaneufsakalsonny29voky

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
hattrickjeniskojotrev

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
frog75hattrickheroesinsijeniskojotmajohaas
matador661m.beranekmichaelo05mirek65overevromikdrw
sakalsonnysupermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
allex12bluestarcokodedalebedajakubsichtamanky13masi
pilifosimplenick29voky

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG1:0(1:0, -:-, -:-)02:56
PITPIT-UTAUTA0:0(0:0, -:-, -:-)01:55
CARCAR-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)02:55
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]