Boston Bruins - Calgary Flames (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 06. 01. 2012 v 01:00 SEČ
(diváků: 17565)
9 BOS

CGY 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BOS342
CGY000
Po třetinách3:07:09:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BOS15198
CGY1096
Po třetinách15:1034:1942:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BOS41/29377414
CGY40/22416518

Přehled gólů

1. třetina
01:14BOS1:0videoTeč, DorážkaG: Tyler Seguin (16)A: Patrice Bergeron (22)A: Benoit Pouliot (4)
03:17BOS2:0videoStř. zápěstímG: Milan Lucic (14)A: Nathan Horton (14)A: David Krejci cze (18)
08:49BOS3:0videoStř. zápěstímPPG: David Krejci cze (9)A: Rich Peverley (20)A: Zdeno Chara svk (17)
2. třetina
01:19BOS4:0videoStř. příklepemG: Patrice Bergeron (10)A: Tyler Seguin (19)A: Benoit Pouliot (5)
02:06BOS5:0videoStř. zápěstímG: Chris Kelly (13)A: Andrew Ference (14)A: Rich Peverley (21)
04:15BOS6:0videoStř. zápěstímG: Nathan Horton (11)A: Milan Lucic (16)A: Zdeno Chara svk (18)
14:31BOS7:0videoStř. zápěstímG: Nathan Horton (12)A: Dennis Seidenberg (12)A: David Krejci cze (19)
3. třetina
05:49BOS8:0videoStř. zápěstímG: Patrice Bergeron (11)A: Tyler Seguin (20)A: Benoit Pouliot (6)
08:43BOS9:0videoStř. příklepemSHG: Daniel Paille (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
07:40CGY2 minTom KostopoulosPodražení (Zach Hamill)
2. třetina
10:06CGY2 minOlli JokinenPodražení (Zdeno Chara svk)
3. třetina
06:57BOS2 minGregory CampbellPodražení (Blake Comeau)
19:00BOS2 minPatrice BergeronPodražení (TJ Brodie)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BOS40Tuukka Rask (výhra)23 - 230 - 02 - 225 - 25100%060:00
BOS30Tim Thomas
CGY34Miikka Kiprusoff 18 - 200 - 10 - 018 - 2185.71%035:45
CGY37Leland Irving (prohra)15 - 200 - 00 - 115 - 2171.43%024:15

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BOS Boston BruinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
18Nathan HortonPravé křídlo213+3041200-16:56
37Patrice BergeronCentr213+322010076%15:56
19Tyler SeguinCentr123+3061010-15:06
46David Krejci czeCentr123+301111075%17:48
67Benoit PouliotLevé křídlo033+3040010-14:28
17Milan LucicLevé křídlo112+3010000100%16:24
33Zdeno Chara svkObránce022+3030100-20:32
49Rich PeverleyCentr022+200000267%13:54
20Daniel PailleLevé křídlo101+1020001-14:58
23Chris KellyCentr101+1010000100%13:23
21Andrew FerenceObránce011+1020101-19:23
44Dennis SeidenbergObránce011+4011410-20:11
11Gregory CampbellCentr000021210162%14:43
14Joe CorvoObránce000+4070001-21:43
22Shawn ThorntonLevé křídlo0000050000-12:19
52Zach HamillCentr000+100110140%12:14
54Adam McQuaidObránce000+1001100-19:27
55Johnny BoychukObránce000+3021100-17:35

#CGY Calgary FlamesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
4Jay BouwmeesterObránce000-5000100-23:27
6Cory SarichObránce000-2036000-23:41
7TJ BrodieObránce0000010000-24:57
8Brendan MorrisonCentr000-100010033%13:11
10Blake ComeauLevé křídlo000-2011001-12:06
11Mikael BacklundCentr000-501200136%15:02
12Jarome IginlaPravé křídlo000-20100000%18:30
13Olli JokinenCentr000-223100229%18:15
15Tim JackmanPravé křídlo000-2022010-14:26
16Tom KostopoulosPravé křídlo000-3212100-15:26
20Curtis GlencrossLevé křídlo000-20021000%20:08
22Lee StempniakPravé křídlo000-2021000-12:10
23Scott HannanObránce000-1000000-08:15
32Paul ByronCentr000-101200050%13:02
33Anton BabchukObránce000-1030301-16:21
41Raitis IvanansLevé křídlo000-1003100-11:05
44Chris ButlerObránce000-7022000-23:19
51Roman Horak czeCentr000-10400000%13:30

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Patrice Bergeron
Patrice Bergeron
G: 2, A: 1, P: 3
S: 2, +/-: +3
Tyler Seguin
Tyler Seguin
G: 1, A: 2, P: 3
S: 6, +/-: +3
Tuukka Rask
Tuukka Rask
Zákroky: 25
Saves: 100%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Steve Kozari
#40 - Steve Kozari
Wes McCauley
#4 - Wes McCauley
Derek Nansen
#70 - Derek Nansen
Tony Sericolo
#84 - Tony Sericolo

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8481Boston Bruins BOS-CGY Calgary Flames89021460

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
albialevesalohatomantoozarseaveomarayrton0322
bambobarsa14blackhawksbluestarbulldozzerburningflamedawe007
dejvdejviddejvid123denilson23desspidilitdiwebraindoddo1982
drahokamdreeksdrew73dubo197eddy5555elnino17exdream
fiedler12gabik501georgito7ggiannihiguainhojanhossa
inanajakubsichtajohannkirstenkotelnikkubajszizkovkunty8
le_fulieseklubkelukinmaly.petkomanky13marting2802
matkokubko88m.beranekmc.easymeda4miguelmihalmiky7010
milan52mirek65molnynkono2011novakynyhcoxman
packova.ivetpaul68peto_17pivopolstarovocislopsychonautpuma21
razorrockyroman19romikdrwsakalskoumispalini
startersupermantenconepijethajskemenuvasconivlastikklfvonsalat
witaxett1969zdenal75zuzkarabat31marek22

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
gaborikheroes

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
blackhawksgaborikhiguainhojanle_fumarting2802mirek65
oxmanpaul68romikdrwsupermanvasconivonsalatxett1969

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
alevesantoozarseaveomarbambobarsa14bluestar
burningflamedawe007dejvdejviddejvid123denilson23dilitdoddo1982
drahokamdreeksdrew73dubo197elnino17exdreamfiedler12
gabik501georgito7heroeshossainanajakubsichtajohann
kirstenkubajszizkovkunty8lieseklubkemaly.petkomanky13
matkokubko88matys1979m.beranekmc.easymeda4miky7010milan52
molnynkono2011nyhcpackova.ivetpivopolstarovocislopsychonaut
razorrockysakalskoumispalinistartertenconepije
thajskemenuvlastikklfzuzkarabat31marek22

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD1448714
CBJCBJ - FLAFLA8108715
MTLMTL - BUFBUF1753714
CARCAR - WSHWSH1853714
PHIPHI - SEASEA51010318
NYRNYR - TBLTBL7513913
OTTOTT - STLSTL2313517
NYINYI - VANVAN2313617
CHICHI - PITPIT5317119
WPGWPG - MINMIN312121010
DALDAL - COLCOL6712714
NSHNSH - VGKVGK53161011
UTAUTA - TORTOR1674615
ANAANA - CGYCGY2413913
LAKLAK - EDMEDM7613616
SJSSJS - BOSBOS1187516

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]