New York Rangers - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2012/13)


Začátek zápasu: 19. 04. 2013 v 01:00 SEČ
  NYR FLA  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 04. 2013 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
17. 04. 2013 01:30Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
14. 04. 2013 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers0:1pPreviewReviewVideo
11. 04. 2013 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs3:2sPreviewReviewVideo
09. 04. 2013 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 04. 2013 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
17. 04. 2013 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
14. 04. 2013 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2013 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers7:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2013 00:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2013 00:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
06. 01. 2012 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
31. 12. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
12. 12. 2011 01:30New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers1:0PreviewReviewVideo
26. 01. 2011 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
02. 01. 2011 23:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
27. 11. 2010 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers0:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers422117446102:1007-44-429-1313-6-28-11-25-51L
FLA Florida Panthers421323632101:1474-63-124-187-10-56-13-14-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2113622863:494-23-212-97-33W
FLA Florida Panthers2271051962:752-51-111-114-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2181121839:513-21-217-44-61L
FLA Florida Panthers2061311339:722-12-013-73-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9858New York Rangers NYR-FLA Florida Panthers99514734

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
alevesasterixavayaaveomarbalu110balvan99barsa14
blackhawksbleskmcqueenbluestarbufu666burningflamecarlos661colorado82
dawe007dejvdejviddilitdindadravendubo197falda
flyers66gelkogerenigorgi6975harmmhinaulthojan
cheyennignac75inanajirik19jonhtjosephjoudik02
jozef84klindokochito77kubaskunty8liborius85lou
lspalukinmacey442mafomakermaly.petkomarek123
masimathieu-29matkokubko88matys1979m.beranekmihalmikael27
milan52milda18milosekmirek65misa25otak13ove
packova.ivetpatakbilekpaul68peirapencepchewpetepingwin
plamenpopelkapredakpsychonautpuma21putenkarapsody
rashitrichirockyroloromikdrwsakalsc4mp
seatolsery99shane76smidersspalinistan_waystrelmistr
sukynn1swoubictaurustory97trenkacvojta.dostalwolf
2radek

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
balouncasper4593komomtlxamax

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
jevcin

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
asterixbalounbalvan99blackhawksburningflamecasper4593dejvdejvid
dindafaldagerenihinaultinanajirik19jozef84
klindokomokunty8liborius85loumacey442maker
marek123matkokubko88matys1979milosekmisa25mtlotak13
patakbilekpaul68peirapingwinplamenpuma21putenka
richirolosakalsery99strelmistrsukynn1swoubic
tory97trenkacvojta.dostalxamax2radek

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
avayaaveomarbalu110barsa14bluestardawe007dilit
dubo197flyers66gelkojoudik02lspamafomaly.petko
masimathieu-29m.beranekmilan52milda18mirek65ove
packova.ivetpetepredakpsychonautrapsodyrockyshane76
smidersspalinistan_waystartertauruswolf

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]