St. Louis Blues - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 12. 04. 2006 v 02:00 SEČ
  STL NSH  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:2PreviewReviewVideo
10. 04. 2006 01:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2006 20:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
05. 04. 2006 02:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks2:1sPreviewReviewVideo
07. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
06. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
02. 04. 2006 03:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
21. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo
13. 11. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:2sPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators784525898242:2219-86-336-4229-8-116-17-74-62W
STL St. Louis Blues7721421456192:2777-144-836-4112-20-69-22-81-91W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators38298159127:885-14-120-188-21W
STL St. Louis Blues381220630102:1405-62-318-203-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators401617739115:1334-72-216-244-61W
STL St. Louis Blues3992282690:1372-82-518-212-87L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG1:0(1:0, -:-, -:-)11:57
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - SEASEA10810422
BOSBOS - CHICHI2401120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616
MTLMTL - PITPIT00000
VANVAN - TORTOR00000
DALDAL - CBJCBJ00000
COLCOL - CGYCGY00000
CARCAR - WPGWPG00000
WSHWSH - MINMIN00000
PHIPHI - UTAUTA00000

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]