Nashville Predators - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. zápas 1. kola play off 2005/06)


Začátek zápasu: 01. 05. 2006 v 02:30 SEČ
  NSH SJS  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2006 02:30Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
25. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
23. 04. 2006 19:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
22. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2006 02:30Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
25. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
23. 04. 2006 19:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
22. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
25. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
23. 04. 2006 19:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
22. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2006 22:00San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
02. 11. 2005 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks4310615:90-00-02-22-0-01-1-03-13W
NSH Nashville Predators413029:150-00-02-21-1-00-2-01-33L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks220049:50-00-01-12-02W
NSH Nashville Predators211024:60-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks211026:40-00-01-11-11W
NSH Nashville Predators202005:90-00-01-10-22L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks4310615:90-00-02-22-0-01-1-03-13W
NSH Nashville Predators413029:150-00-02-21-1-00-2-01-33L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks220049:50-00-01-12-02W
NSH Nashville Predators211024:60-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks211026:40-00-01-11-11W
NSH Nashville Predators202005:90-00-01-10-22L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators8249258106259:2279-84-337-4532-8-117-17-77-36W
SJS San Jose Sharks8244271199266:24210-111-740-4225-9-719-18-48-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators41328165142:945-13-120-218-24W
SJS San Jose Sharks41259757142:1123-71-619-226-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks411918442124:1307-40-121-208-25W
NSH Nashville Predators411717741117:1334-71-217-245-52W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI3011525
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]