Buffalo Sabres - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 2. kola play off 2005/06)


Začátek zápasu: 11. 05. 2006 v 01:00 SEČ
  BUF OTT  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 05. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
09. 05. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
06. 05. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:7pPreviewReviewVideo
03. 05. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres1:7PreviewReviewVideo
30. 04. 2006 20:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 05. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
09. 05. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
06. 05. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:7pPreviewReviewVideo
30. 04. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
28. 04. 2006 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 05. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
06. 05. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:7pPreviewReviewVideo
09. 04. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:6PreviewReviewVideo
06. 04. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators5:4pPreviewReviewVideo
25. 03. 2006 02:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
19. 03. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2006 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:1sPreviewReviewVideo
13. 11. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2005 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:10PreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres5:0PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres220049:71-00-01-10-0-02-0-02-02W
OTT Ottawa Senators202107:90-10-01-10-2-10-0-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres000000:00-00-00-00-00
OTT Ottawa Senators202107:90-10-01-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres220049:71-00-01-12-02W
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres86201236:212-00-03-53-0-03-2-06-24W
OTT Ottawa Senators7431830:220-10-03-42-3-12-0-04-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres3300614:41-00-02-13-03W
OTT Ottawa Senators5231417:160-10-03-22-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres5320622:171-00-01-43-23W
OTT Ottawa Senators2200413:60-00-00-22-02W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators8252219113314:2114-90-628-5429-9-323-12-63-71W
BUF Buffalo Sabres8252246110281:23911-64-543-3927-11-325-13-37-35W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators41299361164:963-30-213-285-51L
BUF Buffalo Sabres412711357152:1114-31-221-207-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres412513353129:1287-33-322-194-64W
OTT Ottawa Senators412312652150:1151-60-415-265-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA3:3(2:0, 1:3, -:-)25:59
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK27431811
BOSBOS - SJSSJS1842120
OTTOTT - NYRNYR978813
PITPIT - NSHNSH2121814
WSHWSH - BUFBUF1742418
CBJCBJ - VGKVGK1023417
STLSTL - CARCAR4614516
EDMEDM - TORTOR1545021
UTAUTA - TBLTBL1356814
CGYCGY - DETDET1086138
SEASEA - MINMIN15181011
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]