Anaheim Ducks - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 11. 01. 2016 v 02:00 SEČ
  ANA DET  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 01. 2016 02:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2016 04:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues4:3sPreviewReviewVideo
07. 01. 2016 04:00Anaheim DucksANA-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2016 03:00Anaheim DucksANA-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
02. 01. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 01. 2016 02:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2016 04:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings0:1PreviewReviewVideo
02. 01. 2016 19:00Buffalo SabresBUF-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
01. 01. 2016 00:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2015 04:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings4:3sPreviewReviewVideo
12. 10. 2014 01:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2014 02:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings1:0PreviewReviewVideo
18. 12. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
13. 05. 2013 04:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
11. 05. 2013 02:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks4:3pPreviewReviewVideo
09. 05. 2013 04:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
07. 05. 2013 02:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
05. 05. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks0:4PreviewReviewVideo
03. 05. 2013 04:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings4:5pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings412113749103:1077-71-227-1411-8-410-5-35-53W
ANA Anaheim Ducks40171674177:972-72-228-1211-6-46-10-36-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks2111642651:522-42-113-86-41W
DET Detroit Red Wings2311842660:603-41-114-95-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings1810532343:474-30-113-56-43W
ANA Anaheim Ducks1961031526:450-30-115-44-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13289Anaheim Ducks ANA-DET Detroit Red Wings942124511

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
barsa14blazindesspihinaultlspaluky13mojmir67
nkono2011popelka

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentaveomarbelo26berry65blackhawksbufu666dilit
gajdy38goloheckerthojanhoooryinanajaryn
majo8makermaly.petkomarek123milan49milan52milan66
milda18moogondispackova.ivetpandolfopaul68pete
petrssonpredakputenkarichkobrocky84roman85silvia7
spalinisukynn1symer7taurusvecer6k1vbxamaxznojmak

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
czehokej04funesgasstignac75marimatys1979medved
myke91peirapencepchewpetterson76tygros77

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbarsa14belo26berry65blackhawksblazin
bufu666czehokej04dilitfunesgajdy38hinaulthojan
hoooryinanajarynmajo8makermaly.petkomarek123
marimatys1979milan49milan52milda18miramontymoog
ondispackova.ivetpandolfopaul68petepetterson76predak
putenkarocky84roman85silvia7spalinisymer7taurus
vecer6k1vbxamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
gasstheckertlspamojmir67myke91peirapencepchew
petrssonrichkobsukynn1tygros77

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)05:56
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]