New Jersey Devils - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 18. 11. 2006 v 01:30 SEČ
  NJD OTT  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
15. 11. 2006 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-CHIChicago Blackhawks2:1sPreviewReviewVideo
08. 11. 2006 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
16. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
14. 11. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens3:6PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:3PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils8:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
20. 03. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators0:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils1710712043:463-13-110-77-2-13-5-06-41L
OTT Ottawa Senators1871111460:541-11-06-122-6-05-5-13-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils97211427:223-13-15-47-23W
OTT Ottawa Senators8260424:250-00-03-52-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators105511036:291-11-03-75-51W
NJD New Jersey Devils8350616:240-00-05-33-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)07:57
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]