Winnipeg Jets - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 02. 2018 v 02:00 SEČ
  WPG LAK  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers7:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche6:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
20. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings7:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2017 03:30Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2017 04:00Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
13. 11. 2016 21:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings3:2sPreviewReviewVideo
10. 04. 2016 04:00Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets3:4sPreviewReviewVideo
25. 03. 2016 01:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2015 01:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2015 22:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings5:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2015 04:00Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets4:5sPreviewReviewVideo
13. 10. 2014 04:00Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets593515979196:1574-92-227-3223-5-212-10-76-43W
LAK Los Angeles Kings593222569170:1468-52-032-2714-9-318-13-26-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets30235248116:712-21-011-197-33W
LAK Los Angeles Kings2614933176:614-31-013-135-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings33181323894:854-21-019-145-52W
WPG Winnipeg Jets29121073180:862-71-216-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16223Winnipeg Jets WPG-LAK Los Angeles Kings351272319

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
abonentaveomarbandy77belo26benourckkvvlkdave81
detredwingdindagolohojancharlignac75inana
juventus1kerrykinghanskorikrab88krko69m.beranek
milan52mtlnavarowskiondisondonpasta82pete
petterson76popelkaputenkarichkobsilvia7ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14dilitfrancoafunesica62joe33lukin
maly.petkomatys1979milan49packova.ivetpetrsson

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
bizonekjarynjeff73marimojmir67paul68taurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14dilitdindafrancoahojancharl
ica62inanakerrykrab88marim.beranekmilan52
mtlondispasta82paul68petrssonpetterson76richkob
taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77belo26benourckkvvlkdave81detredwingfunes
jeff73juventus1kinghanskorimaly.petkomatys1979milan49
mojmir67ondonpackova.ivetputenkasilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2320317
TORTOR - NYRNYR8133614
OTTOTT - SJSSJS1933514
NJDNJD - ANAANA2130712
PITPIT - FLAFLA4911812
NYINYI - LAKLAK1383164
STLSTL - VGKVGK2220317
DALDAL - WPGWPG2122136
CGYCGY - MINMIN34171010
EDMEDM - CARCAR8124218
SEASEA - UTAUTA41010316
VANVAN - DETDET1932217

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.WSHThompson- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]