Vegas Golden Knights - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 21. 12. 2018 v 04:00 SEČ
  VGK NYI  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 12. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 18:30New York RangersNYR-VGKVegas Golden Knights3:4pPreviewReviewVideo
15. 12. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-VGKVegas Golden Knights5:4pPreviewReviewVideo
13. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 12. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
18. 12. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-NYINew York Islanders1:4PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-DETDetroit Red Wings4:3sPreviewReviewVideo
13. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders1:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2017 00:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights361915240107:1024-21-117-1910-3-19-12-16-41L
NYI New York Islanders33171243896:934-42-319-148-5-39-7-15-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1410312147:281-10-18-68-25W
NYI New York Islanders168531948:442-32-210-65-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2291211960:743-11-09-135-51L
NYI New York Islanders179711948:492-10-19-85-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17194Vegas Golden Knights VGK-NYI New York Islanders37771532

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentargodcbruinsbenourburneydave81dilitdinda
fihefrancoagolohattrickhojancharlignac75
jarynjoe33juventus1kinghanskorilacroixmachy
majoavsmaly.petkomarimatys1979m.beranekmik848milan49
milan52ondisondonpackova.ivetpaul68petterson76putenka
richisilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesmoogmtlpasta82petrssonpopelkarichkob

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
gasstica62kerrymila27mirokollarondr0idwita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
burneyckkvvlkdave81francoafunesica62jaryn
mtlondispasta82petrssonpetterson76putenkarichi
wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsbenourdilitdindafihegasst
hattrickhojancharljoe33juventus1kerrykinghans
machymajoavsmaly.petkomarimatys1979m.beranekmik848
milan49milan52mila27mirokollarmoogondonondr0id
packova.ivetpaul68richkobsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1185147
CARCAR - BOSBOS11121418
CHICHI - LAKLAK8881011
STLSTL - MTLMTL1059813
NSHNSH - NYINYI16341011
DALDAL - NJDNJD1634913
WPGWPG - FLAFLA5316714
UTAUTA - MINMIN6108517
VGKVGK - OTTOTT2310417
ANAANA - VANVAN1851616
SJSSJS - BUFBUF9132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]