Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 31. 03. 2019 v 03:30 SEČ
STAPLES Center
(diváků: 18230)
3 LAK po prodloužení

CHI 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
LAK0111
CHI0110
Po třetinách0:01:12:23:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
LAK14663
CHI914102
Po třetinách14:920:2326:3329:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
LAK61/32154.2%14612
CHI60/31245.8%4210

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
01:38CHI0:1videoStř. zápěstímG: Alex DeBrincat (41)A: Patrick Kane (64)A: Artem Anisimov (22)
16:05LAK1:1videoStř. zápěstímG: Austin Wagner (12)A: Jeff Carter (20)A: Matt Roy (3)
3. třetina
03:09CHI1:2videoStř. golfemG: Erik Gustafsson (17)A: Duncan Keith (32)A: Marcus Kruger (8)
15:45LAK2:2videoStř. příklepemG: Michael Amadio (5)A: Kyle Clifford (8)A: Trevor Lewis (9)
prodloužení
04:48LAK3:2videoStř. golfemPPG: Drew Doughty (7)A: Anze Kopitar (36)A: Tyler Toffoli (20)

Přehled vyloučení

1. třetina
11:25CHI2 minMarcus KrugerHákování (Carl Grundstrom)
15:49LAK2 minKyle CliffordSekání (Drake Caggiula)
18:06CHI2 minBrent SeabrookPodražení (Tyler Toffoli)
2. třetina
02:25LAK2 minTrevor LewisHákování (Dominik Kahun)
09:16LAK2 minJeff CarterSekání (Patrick Kane)
3. třetina
žádná vyloučení
prodloužení
04:29CHI2 minJonathan ToewsDržení (Anze Kopitar)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
LAK36Jack Campbell (výhra)28 - 300 - 05 - 533 - 3594.29%064:48
LAK32Jonathan Quick
CHI50Corey Crawford (prohra)23 - 251 - 12 - 326 - 2989.66%064:48
CHI30Cam Ward

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Drew DoughtyObránce101-1012201-28:52
10Michael AmadioCentr101+102100067%07:48
51Austin WagnerLevé křídlo101+1023010-07:06
11Anze KopitarCentr011-100100058%23:31
13Kyle CliffordLevé křídlo011+1240000-17:08
22Trevor LewisCentr011+1220100-17:13
73Tyler ToffoliPravé křídlo011-1020021-16:17
77Jeff CarterCentr011+123101155%20:09
81Matt RoyObránce011+1010220-20:21
2Paul LaDueObránce0000002110-11:28
9Adrian KempeCentr000-101101043%17:43
19Alex IafalloLevé křídlo000-1011011-16:29
23Dustin BrownPravé křídlo000-1031001-23:06
24Derek ForbortObránce000-1010210-22:12
27Alec MartinezObránce000+1020221-25:41
38Carl GrundstromPravé křídlo000-1003000-14:03
56Kurtis MacDermidObránce0000012220-12:10
76Jonny BrodzinskiLevé křídlo000+1033000-07:26

#CHI Chicago BlackhawksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Alex DeBrincatLevé křídlo1010021000-22:53
56Erik GustafssonObránce101+1030011-24:14
2Duncan KeithObránce011+1030210-25:31
15Artem AnisimovCentr011004100025%20:25
16Marcus KrugerCentr011+121000040%07:06
88Patrick KanePravé křídlo011+1080000-26:18
5Connor MurphyObránce000-1020100-20:48
7Brent SeabrookObránce0000216320-15:04
14Chris KunitzLevé křídlo000+1000000-05:54
17Dylan StromeCentr000000000050%17:05
19Jonathan ToewsCentr000-122010159%23:45
20Brandon SaadLevé křídlo000-1010000-18:51
24Dominik KahunCentr0000002100-13:10
42Gustav ForslingObránce0000030100-15:41
63Carl DahlstromObránce000-1011000-19:10
64David Kampf czeCentr0000001000100%03:35
91Drake CaggiulaCentr0000040100-16:53
95Dylan SikuraPravé křídlo000-1000000-14:01

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Drew Doughty
Drew Doughty
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: -1
Patrick Kane
Patrick Kane
G: 0, A: 1, P: 1
S: 8, +/-: +1
Austin Wagner
Austin Wagner
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Gord Dwyer
#19 - Gord Dwyer
Kevin Pollock
#33 - Kevin Pollock
Ryan Gibbons
#58 - Ryan Gibbons
Brian Mach
#78 - Brian Mach

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17868Los Angeles Kings LAK-CHI Chicago Blackhawks915171519

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentburneyhojancharllkwfahrermatys1979milan52
ondonpopelka

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitfrancoafuneshromejarynjuventus1kinghans
maly.petkomilan49mtlondr0idpackova.ivetpetrssonpetterson76
silvia7

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
ckkvvlkdave81desspidindagasstgoloica62
ignac75joe33kerrylukopoulosmachymarim.beranek
moogpaul68pete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkdindafuneshojanhromejarynkerry
kinghanslukopoulosmachymarim.beranekondr0idpaul68
petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdave81dilitfrancoagasstcharlica62
joe33juventus1maly.petkomatys1979milan49milan52moog
mtlondonpackova.ivetpetrssonsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]