New York Islanders - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 17. 12. 2006 v 01:00 SEČ
  NYI ATL  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers6:0PreviewReviewVideo
16. 12. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders7:4PreviewReviewVideo
10. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers5:4sPreviewReviewVideo
08. 12. 2006 01:30New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2006 01:30New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers6:0PreviewReviewVideo
16. 12. 2006 01:30Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals2:3pPreviewReviewVideo
14. 12. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
08. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers8:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders3:7PreviewReviewVideo
26. 10. 2005 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers331815636107:984-62-212-218-8-310-7-35-54L
NYI New York Islanders30151533092:904-33-213-178-8-27-7-15-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers168831652:441-31-16-104-63L
NYI New York Islanders168821645:463-22-17-95-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers1710732055:543-31-16-116-41L
NYI New York Islanders147711447:441-11-16-86-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]