Edmonton Oilers - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 18. 03. 2022 v 02:00 SEČ
  EDM BUF  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2022 02:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 02:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings7:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2022 05:00Edmonton OilersEDM-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2022 02:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
08. 03. 2022 03:30Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2022 02:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2022 21:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers1:6PreviewReviewVideo
06. 03. 2022 19:00Buffalo SabresBUF-LAKLos Angeles Kings0:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 11. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2020 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
09. 12. 2019 02:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres2:3pPreviewReviewVideo
05. 03. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres7:2PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres0:5PreviewReviewVideo
25. 11. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo
17. 10. 2016 01:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres2:6PreviewReviewVideo
02. 03. 2016 01:30Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers603323470200:1926-43-022-3817-12-016-11-45-53W
BUF Buffalo Sabres602032848162:2123-82-127-3311-16-49-16-44-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers29171203499:1005-03-010-196-43W
BUF Buffalo Sabres31111642689:1071-41-113-185-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers311611436101:921-40-012-196-42L
BUF Buffalo Sabres2991642273:1052-41-014-153-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21149Edmonton Oilers EDM-BUF Buffalo Sabres2930225

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitdindaelguajeemmett
flyers66forward01francoaglumgolohojanica62
ignac75jarynjoe33juventus1kerrykrab88maly.petko
matys1979m.beranekondonpackova.ivetpetrssonpetterson76silvia7
twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88funescharl

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitdindaelguajeemmettflyers66forward01
francoafunesglumhojancharlica62jindrich73
juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979m.beranekondon
packova.ivetpetrssonsilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]