St. Louis Blues - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 27. 10. 2022 v 02:00 SEČ
  STL EDM  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2022 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues4:0PreviewReviewVideo
22. 10. 2022 22:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues0:2PreviewReviewVideo
20. 10. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-STLSt. Louis Blues3:4pPreviewReviewVideo
16. 10. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2022 02:00Edmonton OilersEDM-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2022 22:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues0:2PreviewReviewVideo
21. 10. 2022 03:00Edmonton OilersEDM-CARCarolina Hurricanes6:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2022 03:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2022 22:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues0:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2022 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues6:5pPreviewReviewVideo
30. 12. 2021 02:30St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
15. 11. 2021 01:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers4:5PreviewReviewVideo
01. 02. 2020 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2019 02:30St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2019 02:30Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
20. 03. 2019 01:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers7:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues4310611:91-00-02-21-0-02-1-03-11L
EDM Edmonton Oilers6330622:200-00-01-53-3-00-0-03-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers6330622:200-00-01-53-31W
STL St. Louis Blues110025:20-00-00-11-01W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues321046:71-00-02-12-11L
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21686St. Louis Blues STL-EDM Edmonton Oilers2593329

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentdilitdindaemmettflyers66funesgolo
higuainhojancharlica62joe33juventus1kerry
korimachymaly.petkomatys1979m.beranekmoogpackova.ivet
petepetterson76tatuldazizam

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77ckkvvlkexxefrancoaignac75jindrich73lacroix
mtlsilvia7

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
jarynkracapetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
funesmtlpackova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkdilitdindaemmett
flyers66francoahiguainhojancharlica62juventus1
kerrykorikracalacroixmachymaly.petkomatys1979
m.beranekmoogpetepetrssonpetterson76silvia7tatulda
zizam

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2420321
PITPIT - UTAUTA1285518
CARCAR - CBJCBJ2501816
DETDET - CHICHI2411519
STLSTL - BOSBOS48141212
NSHNSH - WSHWSH1169617
DALDAL - MTLMTL18621311
MINMIN - NYINYI2410617
ANAANA - BUFBUF9106816
LAKLAK - OTTOTT1817914
SJSSJS - VANVAN2203123
VGKVGK - NJDNJD1544714

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]