New York Rangers - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 28. 12. 2023 v 01:00 SEČ
  NYR WSH  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2023 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2023 01:30New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
23. 12. 2023 01:30New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
20. 12. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
17. 12. 2023 01:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2023 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning1:2sPreviewReviewVideo
22. 12. 2023 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-WSHWashington Capitals2:3pPreviewReviewVideo
21. 12. 2023 01:30Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo
18. 12. 2023 00:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals1:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 12. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers4:0PreviewReviewVideo
02. 04. 2023 19:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
15. 03. 2023 00:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2023 19:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2022 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals0:4PreviewReviewVideo
30. 04. 2022 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2022 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2021 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers5:1PreviewReviewVideo
06. 05. 2021 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
04. 05. 2021 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals3:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers32238147108:895-11-114-1811-4-012-4-16-41W
WSH Washington Capitals3117953977:866-53-220-119-4-38-5-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1511402254:452-01-06-97-31W
WSH Washington Capitals169432138:414-32-212-46-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1712412554:443-10-18-96-42W
WSH Washington Capitals158521839:452-21-08-75-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23506New York Rangers NYR-WSH Washington Capitals33401119

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
abonentalexander1986dilitfrancoaganco1gasstgolo
higuainhojancharlica62ignacignac75jaryn
jindrich73juventus1kerryklindokorimafijamaly.petko
matys1979mtlpackova.ivetpetepetrzelpispetrocky
silvia7struntzthajskemenutwistervavrinho

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkctibor88exxepetrsson

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitfrancoaganco1higuainjuventus1klindo
mafijamaly.petkomatys1979packova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentexxegassthojancharlica62ignac
jindrich73kerrykorimtlpetepetrssonpetrzel
pispetrockystruntzthajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz