Chicago Blackhawks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 14. 10. 2007 v 02:30 SEČ
  CHI DAL  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
13. 10. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings4:3sPreviewReviewVideo
05. 10. 2007 02:30Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks1:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
13. 10. 2007 02:30Dallas StarsDAL-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2007 02:30Dallas StarsDAL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 19:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
27. 12. 2006 01:00Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2006 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks5:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2006 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
06. 03. 2006 01:00Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars2:7PreviewReviewVideo
19. 12. 2005 01:00Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars3:5PreviewReviewVideo
05. 11. 2005 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks9:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks422048:81-01-03-11-1-01-1-02-21W
DAL Dallas Stars5231415:140-10-02-32-1-10-2-02-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars3211411:50-10-02-12-11L
CHI Chicago Blackhawks211025:51-01-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks211023:30-00-02-01-11W
DAL Dallas Stars202004:90-00-00-20-22L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]