Washington Capitals - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 20. 11. 2026 v 01:00 SEČ
  WSH BUF  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
17. 10. 2026 19:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2026 01:30Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens5:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 00:45Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
22. 10. 2026 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers1:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
16. 10. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres4:5pPreviewReviewVideo
14. 10. 2026 00:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
05. 04. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres6:2PreviewReviewVideo
13. 03. 2026 00:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2025 00:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:3sPreviewReviewVideo
30. 03. 2025 21:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:8PreviewReviewVideo
07. 01. 2025 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:3sPreviewReviewVideo
15. 12. 2024 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
12. 04. 2024 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
03. 04. 2024 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals6:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals106401234:321-00-02-85-2-01-2-06-41W
BUF Buffalo Sabres114431131:412-30-14-73-3-01-1-34-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals75201026:231-00-01-65-21W
BUF Buffalo Sabres6330614:191-00-04-23-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres5113517:221-30-10-51-42L
WSH Washington Capitals312028:90-00-01-21-22L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27519Washington Capitals WSH-BUF Buffalo Sabres00000

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]