Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 22. 11. 2007 v 01:00 SEČ
  CAR PHI  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:6PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers0:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes6:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2007 01:30Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:6PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils2:6PreviewReviewVideo
16. 11. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
13. 11. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo
29. 03. 2007 01:30Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
01. 01. 2007 02:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
20. 12. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
18. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:4sPreviewReviewVideo
30. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
29. 10. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers8:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2112932471:580-30-19-126-4-16-5-26-41W
PHI Philadelphia Flyers1911812257:501-10-111-86-2-15-6-05-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers86211227:171-10-15-36-22L
CAR Carolina Hurricanes106411231:250-10-06-46-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes116521240:330-20-13-86-41L
PHI Philadelphia Flyers115601030:330-00-06-54-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]