Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 28. 12. 2007 v 01:00 SEČ
  PHI TOR  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres5:6sPreviewReviewVideo
22. 12. 2007 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
16. 12. 2007 23:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
27. 12. 2007 01:30New York IslandersNYI-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo
23. 12. 2007 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs1:2pPreviewReviewVideo
21. 12. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
07. 11. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers341618432106:1021-40-318-167-9-49-9-02-86L
TOR Toronto Maple Leafs371522830110:1142-80-316-217-11-58-11-35-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers167941455:521-40-38-81-94L
TOR Toronto Maple Leafs1871151459:621-50-35-134-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers189901851:500-00-010-85-53L
TOR Toronto Maple Leafs1981131651:521-30-011-84-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA22561711
NJDNJD - LAKLAK26421810
BOSBOS - SJSSJS1442117
OTTOTT - NYRNYR767810
PITPIT - NSHNSH1721613
WSHWSH - BUFBUF1432415
CBJCBJ - VGKVGK1019414
STLSTL - CARCAR2513315
EDMEDM - TORTOR1343018
UTAUTA - TBLTBL1244811
CGYCGY - DETDET983126
SEASEA - MINMIN141599
CHICHI - FLAFLA2313510
DALDAL - NYINYI162097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]