New Jersey Devils - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 17. 01. 2008 v 01:00 SEČ
  NJD NYI  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1sPreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
16. 01. 2008 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-NYINew York Islanders4:5sPreviewReviewVideo
08. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders0:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:3pPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 21:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:30New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
09. 02. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
05. 01. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils442618352110:1016-34-132-1213-5-013-13-38-23W
NYI New York Islanders452223544109:1256-52-231-1413-10-29-13-34-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils1813502649:374-03-013-59-15W
NYI New York Islanders23131022656:594-21-018-54-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils26131332661:642-31-119-75-52W
NYI New York Islanders2291331853:662-31-213-95-52W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CBJCBJ - FLAFLA1113121120
MTLMTL - BUFBUF20114822
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211614
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722
WSHWSH - MTLMTL00000
COLCOL - DALDAL00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]