Nashville Predators - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 02. 12. 2005 v 02:00 SEČ
  NSH MIN  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
27. 11. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
25. 11. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2005 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
01. 12. 2005 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets2:3sPreviewReviewVideo
25. 11. 2005 20:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2005 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2005 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2005 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators2215433365:573-33-114-811-2-04-2-37-31W
MIN Minnesota Wild23101032364:571-31-213-107-4-13-6-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators1311202238:292-02-09-48-21W
MIN Minnesota Wild127411545:300-10-14-85-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators94231127:281-31-15-44-51W
MIN Minnesota Wild11362819:271-21-19-23-72L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]