Ottawa Senators - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 05. 04. 2008 v 01:30 SEČ
  OTT BOS  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:8PreviewReviewVideo
02. 04. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens0:3PreviewReviewVideo
29. 03. 2008 18:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2008 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
03. 04. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
31. 03. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins2:1pPreviewReviewVideo
29. 03. 2008 18:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2008 00:00Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2008 18:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
12. 03. 2008 00:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2008 01:30Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2007 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
05. 11. 2007 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators1:2sPreviewReviewVideo
04. 11. 2007 00:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2007 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
27. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators814338886260:2456-83-537-4422-18-421-20-44-61W
BOS Boston Bruins8040401280210:2189-126-749-3121-19-419-21-84-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators402218444132:1243-42-319-214-63L
BOS Boston Bruins402119442100:935-43-326-146-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators412120442128:1213-41-218-234-61W
BOS Boston Bruins401921838110:1254-83-423-173-72L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA21561511
NJDNJD - LAKLAK2542179
BOSBOS - SJSSJS1342116
OTTOTT - NYRNYR75789
PITPIT - NSHNSH1621611
WSHWSH - BUFBUF1332413
CBJCBJ - VGKVGK1018413
STLSTL - CARCAR2512314
EDMEDM - TORTOR1243017
UTAUTA - TBLTBL1144710
CGYCGY - DETDET973125
SEASEA - MINMIN141498
CHICHI - FLAFLA2312410
DALDAL - NYINYI152087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]