Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 07. 12. 2005 v 01:30 SEČ
  TOR LAK  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 12. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-SJSSan Jose Sharks4:5PreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
01. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2005 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 12. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
01. 12. 2005 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings28161113398:852-11-012-1610-4-06-7-14-64L
TOR Toronto Maple Leafs28151033397:914-31-39-199-5-16-5-26-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1410402044:372-01-08-67-31L
TOR Toronto Maple Leafs159511951:543-11-13-127-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs136521446:371-20-26-74-61W
LAK Los Angeles Kings146711354:480-10-04-103-74L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2851625
NJDNJD - COLCOL3526427
NYINYI - ANAANA131562010
WSHWSH - LAKLAK3013722
CBJCBJ - TORTOR111310723
STLSTL - WPGWPG151361218
DALDAL - BOSBOS20951218
EDMEDM - MINMIN12148427
SEASEA - DETDET3121822
VANVAN - CARCAR2230625
VGKVGK - TBLTBL22102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]