Nashville Predators - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 03. 01. 2009 v 21:00 SEČ
  NSH CGY  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2009 21:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
02. 01. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2008 03:30Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2008 02:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
27. 12. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2009 21:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
30. 12. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
27. 12. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators7:6PreviewReviewVideo
24. 10. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:5PreviewReviewVideo
08. 03. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators1:2pPreviewReviewVideo
16. 01. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2007 02:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames4:7PreviewReviewVideo
23. 03. 2007 02:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
09. 03. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames6:3PreviewReviewVideo
16. 01. 2007 00:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2006 18:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames372215444115:1102-40-118-1913-7-39-8-16-44W
NSH Nashville Predators37172033491:1095-32-321-1610-6-17-14-23-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2013732671:580-30-19-116-44W
NSH Nashville Predators1610612039:361-11-112-45-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames179811844:522-10-09-86-42W
NSH Nashville Predators2171421452:734-21-29-123-76L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)51:57
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]