Carolina Hurricanes - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 18. 12. 2005 v 01:00 SEČ
  CAR NJD  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
14. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
08. 12. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-ATLAtlanta Thrashers2:3pPreviewReviewVideo
14. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-EDMEdmonton Oilers2:1sPreviewReviewVideo
11. 12. 2005 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils3:2pPreviewReviewVideo
10. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche3:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes1:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes31209242112:994-22-19-2211-4-09-5-26-42W
NJD New Jersey Devils31141253393:1014-53-214-179-5-35-7-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes1511402254:503-02-04-116-42W
NJD New Jersey Devils179532147:533-32-19-85-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes169522058:491-20-15-116-41L
NJD New Jersey Devils145721246:481-21-15-94-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)18:59
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]