Montreal Canadiens - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 01. 03. 2009 v 01:00 SEČ
  MTL SJS  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo
25. 02. 2009 01:30Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
21. 02. 2009 21:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
27. 02. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2009 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks0:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2009 22:00San Jose SharksSJS-ATLAtlanta Thrashers3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 03. 2008 18:30San Jose SharksSJS-MTLMontreal Canadiens6:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2006 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks604218984203:1456-93-432-2826-5-316-13-66-41W
MTL Montreal Canadiens623329766191:1879-77-528-3419-10-414-19-34-63W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks31265352117:654-31-115-167-33W
MTL Montreal Canadiens29191043899:754-43-215-148-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks29161363286:802-62-317-125-51W
MTL Montreal Canadiens33141932892:1125-34-313-202-81W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1642118
OTTOTT - NYRNYR877811
PITPIT - NSHNSH1921713
WSHWSH - BUFBUF1632416
CBJCBJ - VGKVGK1021415
STLSTL - CARCAR3514415
EDMEDM - TORTOR1345019
UTAUTA - TBLTBL1255812
CGYCGY - DETDET1084136
SEASEA - MINMIN1516109
CHICHI - FLAFLA2315511
DALDAL - NYINYI1721107

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]