San Jose Sharks - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 30. 12. 2005 v 18:30 SEČ
  SJS COL  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:5PreviewReviewVideo
26. 12. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues1:2sPreviewReviewVideo
23. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
27. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes7:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2005 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche381916341142:1302-31-311-2710-6-39-10-04-61L
SJS San Jose Sharks361516535109:1164-51-419-179-4-36-12-25-54L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche1910632377:671-30-34-155-51L
SJS San Jose Sharks169432155:462-31-38-85-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche1991001865:631-01-07-124-62L
SJS San Jose Sharks2061221454:702-20-111-92-83L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]