Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 22. 10. 2010 v 04:00 SEČ
  PHX LAK  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2010 04:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2010 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings1:2pPreviewReviewVideo
10. 10. 2010 16:00Phoenix CoyotesPHX-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2010 18:00Boston BruinsBOS-PHXPhoenix Coyotes2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2010 04:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
21. 10. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
13. 10. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-ATLAtlanta Thrashers3:1PreviewReviewVideo
11. 10. 2010 02:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
27. 12. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
03. 11. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 02:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
03. 10. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes3:6PreviewReviewVideo
04. 04. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes6:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2009 22:00Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes3:6PreviewReviewVideo
28. 12. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings5410814:91-01-04-13-0-01-1-04-13W
PHX Phoenix Coyotes412138:100-10-03-10-1-11-1-01-33L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings3300611:50-00-02-13-03W
PHX Phoenix Coyotes201111:50-10-02-00-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes211027:50-00-01-11-11L
LAK Los Angeles Kings211023:41-01-02-01-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6670Phoenix Coyotes PHX-LAK Los Angeles Kings1363125

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (+1.5)
bruinsfandavi77duskygrizzlyjandammachampmartin83
painkillerphoenix.netromikdrwsakalwildceltwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
arekdeanovepetrslavsellysheldon

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
cepiimasimichal225

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bruinsfancepiiduskyjandamovepetrslavromikdrw
sakalsellysheldonwildceltwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
deangrizzlymachampmasiphoenix.net

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]