New York Islanders - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 21. 11. 2010 v 01:00 SEČ
  NYI FLA  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 11. 2010 23:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders2:1pPreviewReviewVideo
21. 11. 2010 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2010 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
14. 11. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders5:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2010 04:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 11. 2010 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
19. 11. 2010 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers4:0PreviewReviewVideo
18. 11. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2010 01:30Florida PanthersFLA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 10. 2010 01:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2010 22:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
22. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers2:1sPreviewReviewVideo
15. 12. 2009 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:7PreviewReviewVideo
15. 11. 2009 01:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders5:4sPreviewReviewVideo
06. 02. 2009 01:30Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers3:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2008 20:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2008 01:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
13. 03. 2008 00:30Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers178901646:440-00-011-65-2-03-7-05-51L
NYI New York Islanders1841131139:622-30-29-92-3-12-8-20-1011L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers75201027:170-00-03-45-23W
NYI New York Islanders6231519:200-10-12-42-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders12282620:422-20-17-52-88L
FLA Florida Panthers10370619:270-00-08-23-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6864New York Islanders NYI-FLA Florida Panthers8612175

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
bruinsfanmartin83michal225overaiderromikdrwvonsalat
yen_blond

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
crhoxjarek.999ondra77patriciososakalwita

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
allex12bluestarburkygebishemskyjandammachamp
marioczmasipainkillerphoenix.netxondras

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
allex12bruinsfanburkycrhoxgebisjarek.999machamp
marioczovephoenix.netraiderromikdrwsakalvonsalat
witaxondrasyen_blond

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestargrizzlyhemskymasiondra77

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]