New York Rangers - Buffalo Sabres (REVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 25. 01. 2006 v 01:00 SEČ
Madison Square Garden
(diváků: 18200)
1 NYR

BUF 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYR010
BUF101
Po třetinách0:11:11:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYR7710
BUF1196
Po třetinách7:1114:2024:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYR191/52026161418
BUF191/621227914

Přehled gólů

1. třetina
12:57BUF0:1Stř. příklepemPPG: Thomas VanekA: Ales Kotalik czeA: Teppo Numminen
2. třetina
06:55NYR1:1Stř. zápěstímPPG: Jaromir Jagr czeA: Fedor TyutinA: Martin Rucinsky cze
3. třetina
01:53BUF1:2Stř. zápěstímG: Ales Kotalik czeA: Jason Pominville

Přehled vyloučení

1. třetina
01:00BUF2 minMike GrierHákování (Michal Rozsival cze)
11:13NYR2 minMarek Malik cze (Derek Roy)
13:43BUF5 minPaul GaustadBitka (Jason Strudwick)
13:43NYR5 minJason StrudwickBitka (Paul Gaustad)
17:30BUF2 minDerek RoyHákování
17:30NYR2 minMichael NylanderNafilmování pádu
2. třetina
02:41NYR2 minJason Strudwick (Maxim Afinogenov)
06:10BUF2 minJ P DumontNedovolené bránění (Michal Rozsival cze)
08:03NYR2 minPetr Prucha czeHákování (Mike Grier)
16:43BUF2 minDerek RoyHrubost (Jed Ortmeyer)
16:43NYR2 minJed OrtmeyerHrubost (Derek Roy)
18:50NYR2 minJason StrudwickHákování (Maxim Afinogenov)
19:19BUF2 minChris DruryHrubost (Darius Kasparaitis)
3. třetina
08:41BUF2 minDmitri KalininNedovolené bránění (Dominic Moore)
12:16BUF2 minMike GrierNedovolené bránění (Darius Kasparaitis)
15:28NYR2 minMichal Rozsival czePodražení (Maxim Afinogenov)
18:17NYR2 minVille NieminenSekání (Henrik Tallinder)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYR30Henrik Lundqvist (prohra)19 - 200 - 05 - 624 - 2692.31%059:30
BUF30Ryan Miller (výhra)19 - 191 - 13 - 423 - 2495.83%059:57

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYR New York RangersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
68Jaromir Jagr czePravé křídlo101-1051011-24:49
26Martin Rucinsky czeLevé křídlo01100221220%15:38
51Fedor TyutinObránce0110000302-26:34
3Michal Rozsival czeObránce0000210100-16:27
6Darius KasparaitisObránce0000027310-18:33
8Marek Malik czeObránce000-1231412-20:56
10Ville NieminenLevé křídlo0000214013-13:01
14Jason WardPravé křídlo0000000011-13:25
16Tom PotiObránce000-1010250-20:46
17Petr Sykora czePravé křídlo000-100010133%17:23
18Dominic MooreCentr000001000083%11:32
20Steve RucchinCentr000002010044%11:53
25Petr Prucha czePravé křídlo000020010050%09:13
34Jason StrudwickObránce0000900001-12:42
41Jed OrtmeyerPravé křídlo0000223100-10:28
44Ryan HollwegLevé křídlo00000120200%08:20
82Martin Straka czeCentr000-101000244%22:17
92Michael NylanderCentr000022000162%11:53

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Ales Kotalik czePravé křídlo112+1031000-15:15
26Thomas VanekLevé křídlo1010030001-14:32
27Teppo NumminenObránce011+1000311-18:41
29Jason PominvillePravé křídlo011+1000010-13:00
5Toni LydmanObránce0000001100-20:04
9Derek RoyCentr000041200036%17:43
10Henrik TallinderObránce0000012410-21:53
17J P DumontPravé křídlo0000211000-08:16
19Tim ConnollyCentr000001002138%13:56
20Daniel PailleLevé křídlo0000020000100%10:51
23Chris DruryCentr000022222058%16:04
25Mike GrierPravé křídlo0000423110-13:53
28Paul GaustadCentr000050300050%14:18
45Dmitri KalininObránce0000214111-18:43
51Brian CampbellObránce000+1000200-18:04
55Jochen HechtCentr000+102000025%18:34
61Maxim AfinogenovPravé křídlo0000060003-17:54
74Jay McKeeObránce0000012000-15:52

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Ryan Miller
Ryan Miller
Zákroky: 23
Saves: 95.83%
Henrik Lundqvist
Henrik Lundqvist
Zákroky: 24
Saves: 92.31%
Ales Kotalik
Ales Kotalik cze
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dan O'Rourke
#9 - Dan O'Rourke
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Brian Mach
#78 - Brian Mach
Brian Murphy
#93 - Brian Murphy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)16:58
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]