Florida Panthers - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 31. 12. 2011 v 01:30 SEČ
  FLA NYR  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2011 01:30Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2011 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers8:0PreviewReviewVideo
23. 12. 2011 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers4:3pPreviewReviewVideo
21. 12. 2011 01:30Florida PanthersFLA-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
29. 12. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers4:1PreviewReviewVideo
27. 12. 2011 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders3:0PreviewReviewVideo
24. 12. 2011 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
23. 12. 2011 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2011 01:30New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers1:0PreviewReviewVideo
26. 01. 2011 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
02. 01. 2011 23:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
27. 11. 2010 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers0:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2009 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
22. 11. 2009 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers35229448103:762-41-320-1511-3-211-6-27-31L
FLA Florida Panthers37191174599:1013-72-420-179-3-510-8-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1611322453:321-21-26-107-33W
FLA Florida Panthers179352346:453-52-411-67-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1911622450:441-20-114-56-41L
FLA Florida Panthers2010822253:560-20-09-113-74L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8450Florida Panthers FLA-NYR New York Rangers1927393928

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
albidawe007denilson23detredwingdiwebraineddy5555ggianni
marting2802m.beranekmeda4mihalnkono2011polstarovocislostepy123
supermantenconepijevlastikklfvonsalatxett1969

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14bernesbulldozzerdejvdejviddesspidilit
harmmheroeshiguainjakubsichtalubkemaly.petkomatkokubko88
mirek65modanosny-loverpackova.ivetpaul68phaneufpuma21
romikdrwsakalskoumispalinitomik211urban

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
alohatomarsebluestarburningflamedejvid123denyy5dubo197
exdreamficus10georgito7honzas114inanajohannkojot
kunty8le_fulejsovkalieseklightning563loprilumu
manky13matys1979miguelmiky7010milanjogimilan52mirass
nikijetsnyhcpetr93pivosimplenickstarterthajskemenu
vasconizdenal7531marek2277andrej

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
arsebarsa14dejvdejviddenilson23denyy5detredwingdilit
dubo197higuainhonzas114kojotkubajszizkovkunty8le_fu
liesekloprilubkemaly.petkomatkokubko88matys1979m.beranek
michallmilan52modanospackova.ivetpaul68pivopolstarovocislo
romikdrwsimplenickspalinistepy123supermanthajskemenutomik211
urbanvasconi31marek2277andrej

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbluestarbulldozzerburningflamedawe007dejvid123exdream
georgito7heroesinanajakubsichtalejsovkamanky13marting2802
meda4milanjogimirek65nkono2011nyhcny-loverphaneuf
sakalskoumistartertenconepijevlastikklfvonsalatxett1969

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD1:2(1:2, -:-, -:-)18:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]