Winnipeg Jets - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 15. 02. 2012 v 02:30 SEČ
  WPG NYI  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2012 02:30Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2012 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets8:5PreviewReviewVideo
10. 02. 2012 01:00Washington CapitalsWSH-WPGWinnipeg Jets2:3sPreviewReviewVideo
08. 02. 2012 02:30Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2012 20:00Montreal CanadiensMTL-WPGWinnipeg Jets3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2012 02:30Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2012 21:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
11. 02. 2012 19:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:1pPreviewReviewVideo
10. 02. 2012 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2012 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders0:1sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 12. 2011 02:30Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
04. 11. 2011 00:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets572625658139:1616-63-335-2216-8-210-17-44-61L
NYI New York Islanders552324854131:1597-84-329-2612-13-511-11-35-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2616823469:581-20-216-105-51W
NYI New York Islanders30121352974:832-50-115-154-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders25111132557:765-34-214-116-43W
WPG Winnipeg Jets31101742470:1035-43-119-124-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8741Winnipeg Jets WPG-NYI New York Islanders631354721

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
albiarseayrton0322barsa14blackhawksbluestarburningflame
dawe007desspidetredwingdilitdrahokamdrew73dubo197
eddy5555georgito7ggiannihabrdheroeshiguainhojan
jakub66jarbo1jarysek123johannjuicekirstenkunty8
lopflopmaly.petkomanky13matys1979m.beranekmiguelmihal
milanjogimilan52mirek65nkono2011oxmanpackova.ivetpaul68
pecanekpivopodaspsychonautpuma21rockysakal
shane76skoumispalinistartertenconepijetesousthajskemenu
thumbvasconivitvlastikklfwitaxett1969zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbulldozzerdano-spotygeorge2415inanakubaslukin
matkokubko88michallnaicokonanpencepchewvonsalat

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
dreekshonzas114razorseparsuperman

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
arseaveomarbarsa14blackhawksbulldozzerburningflamedano-spoty
dawe007drahokamdrew73dubo197george2415heroeshonzas114
inanajakub66jarysek123johannjuicekirstenkunty8
manky13matys1979m.beranekmichallmilanjogimilan52mirek65
naicokonanoxmanpecanekpivopodaspsychonaut
sakalseparskoumispalinisupermantenconepijethajskemenu
vasconivlastikklfvonsalatxett1969zdenal75

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestardetredwingdilitdreekshabrdhiguainhojan
jarbo1kubaslopfloplukinmatkokubko88nkono2011packova.ivet
paul68razorrockyshane76startertesousthumb

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]