Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 09. 03. 2006 v 01:00 SEČ
  PHI CAR  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
07. 03. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens5:4sPreviewReviewVideo
05. 03. 2006 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers1:6PreviewReviewVideo
02. 03. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
07. 03. 2006 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes5:7PreviewReviewVideo
04. 03. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:4sPreviewReviewVideo
30. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
29. 10. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers8:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes614314490233:1879-46-116-4526-5-117-9-37-35W
PHI Philadelphia Flyers6234181078205:20210-103-518-4417-9-617-9-43-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes32265153127:965-13-08-249-13W
PHI Philadelphia Flyers32179640110:1095-62-27-254-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers3017943895:935-41-311-193-75L
CAR Carolina Hurricanes29179337106:914-33-18-217-32W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]