Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 11. 11. 2013 v 01:00 SEČ
  CHI EDM  
Ztráta Ladislava Šmída by se na obraně Edmontonu měla hodně podepsat. Nic na tom nemění ani fakt, že se tým ústně dohodl na smlouvě s Ilyou Brzygalovem. Chicago včera zvítězilo na ledě Dallasu, kde se ale nechalo velmi často vylučovat. V domácím prostředí však nejsou Hawks tak silní. Z 10 zápasů vyhráli 6. Oilers sice dávají venku hodně branek, ale ještě větší počet jich inkasují. Do branky by dnes měly zasáhnout dvojky obou celků, tedy Nikolai Khabibulin a Jason LaBarbera.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2013 01:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers5:4PreviewReviewVideo
10. 11. 2013 02:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2013 01:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
02. 11. 2013 20:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2013 01:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers5:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2013 19:00Philadelphia FlyersPHI-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2013 01:30Tampa Bay LightningTBL-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2013 01:30Florida PanthersFLA-EDMEdmonton Oilers3:4pPreviewReviewVideo
03. 11. 2013 03:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings0:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 04. 2013 03:30Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
11. 03. 2013 00:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers5:6PreviewReviewVideo
26. 02. 2013 02:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
03. 02. 2012 03:30Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks8:4PreviewReviewVideo
03. 01. 2012 02:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2011 04:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks9:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2011 03:30Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2010 03:30Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks0:5PreviewReviewVideo
08. 11. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks1711242661:452-42-210-76-1-35-1-17-32W
EDM Edmonton Oilers1841221044:702-21-18-101-5-03-7-23-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks106131533:280-30-27-36-41W
EDM Edmonton Oilers6150211:261-01-04-21-54L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks75111128:172-12-03-45-23W
EDM Edmonton Oilers12372833:441-20-14-83-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10277Chicago Blackhawks CHI-EDM Edmonton Oilers115322180

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
ado123258andrew92andysek001asterixavayaaveomarbaloun
balu110barsa14blackhawksblindbluestarbufu666bulldozzer
burningflamecacacipka78colorado82dejfikdilitdinda
dubo197duckeremmettexcelentfaldafargogasst
george2415goloheatleyheckerthiguainhinaulthojan
chickoignac75inanajasonstathamjevcinjirik19jogurt7
jrckoki45kunty8kurkkvittek11liborius85lions22
losaklspalupik51macek78macey442mafomaker
maly.petkomarek123marimasimatys1979maxellm.beranek
michallmichal12michess28mi-ke20milan52milda18milosek
mirek65moogmtlnastanjumyondisosky
ovepackova.ivetpandolfopaul68peirapencepchewpete
petrssonpixiepolstarovocislopopelkappaalliissppajda82predak
psychonautputenkareprak1richirichkobrockyromikdrw
rostinnnsc4mpseatolsery99seva18shane76smiders
spalinistan_waystredikk44strelmistrsukynn1terinawashington-luky
witaxamaxzdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
avswarriorhonzas114petterson76

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
biker1984naicok

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
avswarriorbalounbarsa14bluestargassthonzas114chilloutcz
lions22maxellmichal12nastapandolfopeirapetrsson
ppaalliisspsychonautputenkaseva18stan_waywashington-lukywita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
ado123258andrew92asterixbalu110blackhawksblindbufu666
burningflamecacacipka78colorado82dejfikdilitdinda
dubo197duckeremmettfaldafargogoloheatley
heckerthiguainhinaultjasonstathamjevcinjirik19jogurt7
koki45kunty8kvittek11liborius85losaklspalupik51
macek78macey442mafomakermaly.petkomarek123mari
masimatys1979m.beranekmichallmichess28mi-ke20milan52
milda18milosekmirek65mtlnjumyondisove
packova.ivetpaul68pencepchewpetepetterson76pixiepolstarovocislo
ppajda82predakrichirichkobrockyrostinnnseatol
sery99shane76smidersspalinistredikk44strelmistrsukynn1
terinaxamaxzdenal75

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]