Florida Panthers - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 11. 12. 2013 v 01:30 SEČ
  FLA DET  
Návrat do sestavy Detroitu po otřesu mozku by měl absolvovat centr Pavel Datsyuk. Už minulý týden jsme v jednom z našich preview psali, že ruský útočník by měl hrát v úterním zápase proti Panthers a podle všeho tomu tak skutečně bude. Pro Detroit je to samozřejmě výborná zpráva, teď aby se podobně "na čas" vrátil také Henrik Zetterberg, kterého trápí zranění zad. V sobotním vzájemném zápase vyhrála překvapivě Florida 2:1. Dnes Detroit udělá vše proto, aby tuto porážku odčinil a vrátil i s úroky. Do branky domácích půjde zřejmě Tim Thomas, za hosty bude chytat Jimmy Howard, jenž měl v sobotu volno.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2013 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
09. 12. 2013 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers6:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2013 01:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2013 01:30Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2013 01:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2013 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
08. 12. 2013 01:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
07. 12. 2013 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo
05. 12. 2013 02:00Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers3:6PreviewReviewVideo
01. 12. 2013 23:30Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2013 01:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2012 22:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers2:1sPreviewReviewVideo
19. 02. 2011 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2pPreviewReviewVideo
15. 11. 2008 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
16. 12. 2007 01:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2005 02:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings3115973785:821-70-416-155-6-610-3-16-41L
FLA Florida Panthers3191752370:1042-52-417-145-7-34-10-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings175661640:500-60-38-92-82L
FLA Florida Panthers155731335:471-31-28-73-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings1410312145:321-10-18-67-34W
FLA Florida Panthers1641021035:571-21-29-73-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10481Florida Panthers FLA-DET Detroit Red Wings916784932

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
balounkracaluky13mafomasinastapixie
rockystan_way

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitexcelentheatleykompilspamacek78maly.petko
mtloskyovepackova.ivetpetterson76rashitromikdrw
sukynn1wolf

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
abonentandrew92asterixaveomarbalu110blackhawksbluesman41
bluestarbulldozzercacacipka78colorado82dejfikdinda
dubo197faldafargoflyers28funesgasstgeorge2415
golohinaulthojanhonzas114ignac75inanajacobs1010
jevcinjirik19jogurt7josephjulie23jurcakunty8
losaklupik51macey442makermarek123marimariowild
mathieu-29matys1979m.beranekmichal12mi-ke20milan52milda18
milosekmirek65moognjumynkono2011ondispandolfo
paul68peirapencepchewpetepeterpetrssonpopelka
ppajda82predakputenkarichkobsandisksc4mpseatol
sery99shane76solverspalinistrelmistrtesousxamax
znojmak

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentandrew92asterixbalounbalu110blackhawksdilit
dindafaldaflyers28goloheatleyjirik19jurca
kompikracamacey442makermaly.petkomarek123mari
mathieu-29michal12mi-ke20milda18milosekmirek65mtl
nastanjumyoskyovepackova.ivetpandolfopaul68
peirapetepetrssonpetterson76pixiepredakputenka
rockysandisksery99solversukynn1tesousxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluesman41bluestarcacacipka78dubo197fargofunes
gassthinaulthonzas114jacobs1010jevcinjulie23kunty8
losaklspalupik51mafomasimatys1979m.beranek
milan52moogondispencepchewpeterrichkobshane76
spalinistan_waystrelmistrwolf

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2851625
NJDNJD - COLCOL3526427
NYINYI - ANAANA131562010
WSHWSH - LAKLAK3013722
CBJCBJ - TORTOR111310723
STLSTL - WPGWPG151361218
DALDAL - BOSBOS20951218
EDMEDM - MINMIN12148427
SEASEA - DETDET3121822
VANVAN - CARCAR2230625
VGKVGK - TBLTBL22102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]