St. Louis Blues - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 08. 02. 2014 v 20:00 SEČ
  STL WPG  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 02. 2014 20:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets4:3sPreviewReviewVideo
07. 02. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
05. 02. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-OTTOttawa Senators4:5sPreviewReviewVideo
02. 02. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo
01. 02. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 02. 2014 20:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets4:3sPreviewReviewVideo
07. 02. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-WPGWinnipeg Jets4:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2014 19:00Montreal CanadiensMTL-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2014 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2013 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues1:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2013 01:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2013 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues4:3sPreviewReviewVideo
25. 02. 2012 20:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues563812682192:1329-66-330-2621-5-317-7-36-41W
WPG Winnipeg Jets592826561165:1719-55-432-2714-11-414-15-17-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues29215345109:693-32-113-167-31W
WPG Winnipeg Jets29141143294:935-43-411-187-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2717733783:636-34-217-107-31L
WPG Winnipeg Jets30141512971:784-12-021-95-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10892St. Louis Blues STL-WPG Winnipeg Jets712285523

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
andrew92arthokaveomarbalu110barsa14berry65bulldozzer
cacacolorado82dejfikdilitdubo197dv0ryexcelent
gasstheatleyheckerthinaulthojanignac75inana
jevcinjimmyjirik19jogurt7julie23kunty8ladismenc
losaklspaluky13lupik51macey442mafomaiscik
makermaly.petkomarek123matys1979michallmi-ke20milan52
mirkuscmoogmtlnastaondisoskyostrovan
packova.ivetpandolfopaul68peirapencepchewpifikpixie
ppajda82psychonautrichkobrockysakul1995seatolsery99
shane76smiderssolverspalinisukynn1unnamedxamax
zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
alevesavayabluestarelnino17faldaflyers28funes
golojarynkarlsgalaxykracamarimedvedpetrsson
petterson76popelkapro100rputenkarichitesousthajskemenu
tomaskrejcir

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
cobefargohonzas114josephlavacamarty7896pete
rostinnn

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
andrew92berry65bluestarcobedejfikdubo197falda
fargoflyers28goloheckerthinaulthonzas114jaryn
jevcinjirik19jogurt7karlsgalaxykracalosaklupik51
macey442mafomakermarek123marimatys1979michall
mi-ke20milan52nastaondisoskypandolfopaul68
peirapencepchewpetepetrssonpetterson76pifikpro100r
psychonautputenkarichirichkobrockyrostinnnshane76
smiderssolverspalinithajskemenutomaskrejcirxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
arthokbalu110barsa14bulldozzercacadilitdv0ry
funesgasstheatleyjulie23ladismenclavacalspa
maiscikmaly.petkomarty7896medvedmoogmtlpackova.ivet
pixiesukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI3011525
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]