Calgary Flames - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 27. 03. 2014 v 03:00 SEČ
  CGY ANA  
Doma proti Calgary Anaheim dvakrát nezaváhal. Když se ale jednou představil na ledě Flames, dopadlo to vyloženě tragicky. Ducks zde v prvním zápase padli 2:7 a očekávají, že dnes si reputaci na ledě kanadského celku napraví. Jenže Flames jsou na tom poměrně dobře v posledních zápasech a mají 6 výher z 10 duelů. Teemu Selänne načasoval svou formu na správnou chvíli, za 4 zápasy má průměr jednoho bodu na utkání. Michael Cammalleri bodoval 7 zápasů v řadě a také 3 mače v řadě skóroval. Bodovou sérii drží také Mikael Baklund (4) a Karri Rämö se v posledním duelu Calgary prezentoval 33 zákroky. Jeho dnešním soupeřem by měl být Jonas Hiller.

Tip redakce NHLportal.cz: 02


Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2014 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
25. 03. 2014 02:30Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:1sPreviewReviewVideo
23. 03. 2014 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:8PreviewReviewVideo
22. 03. 2014 02:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators5:6PreviewReviewVideo
19. 03. 2014 02:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2014 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
24. 03. 2014 01:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers6:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2014 03:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2014 03:00Anaheim DucksANA-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2014 03:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2014 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks7:2PreviewReviewVideo
29. 11. 2013 22:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2013 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
20. 04. 2013 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
09. 03. 2013 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames4:0PreviewReviewVideo
22. 01. 2013 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks4:5PreviewReviewVideo
07. 04. 2012 22:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2012 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2012 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo
13. 01. 2012 03:30Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks1:0pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks714618799228:1807-72-635-3625-7-421-11-34-61W
CGY Calgary Flames723035767183:21113-76-340-3217-17-313-18-46-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks36257454123:774-41-318-183-71W
CGY Calgary Flames37171733799:1067-34-022-157-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks352111345105:1033-31-317-187-31L
CGY Calgary Flames35131843084:1056-42-318-174-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11110Calgary Flames CGY-ANA Anaheim Ducks98562438

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
andrew92filda01honzas114matusko8mojmir67moogmpik
petterson76tesous

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
fargoheatleyhrubinator7marek123mtlnastapandolfo
popelka

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
alevesbalu110berry65blackhawksbluestarbulldozzercaca
cipka78dindadominik222dubo197flyers28funesgasst
golohabidekhojanignac75inanaitalianojaryn
jevcinjosephlavacalosaklspaluketluky13
macik1971mafomakermarek44marimarty7896matys1979
medvedmichallmilan52mirkruondisoskypaul68
peirapencepchewpetepetrssonpixiepsychonautputenka
richirichkobshane76silvia7smiderstomaskrejcirxamax

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
balu110blackhawksfargofilda01flyers28heatleyheckert
italianolosakmafomarek123marty7896mojmir67moog
mtlnastapandolfopaul68peirapetrssonpetterson76
silvia7smidersxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92aveomarberry65bluestarbulldozzercacacipka78
dindadominik222dubo197funesgasstgolohojan
honzas114hrubinator7inanajevcinlavacalspamaker
marimatys1979medvedmilan52mirkruondisosky
pencepchewpetepixiepsychonautputenkarichirichkob
sery99shane76tomaskrejcir

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]