Pittsburgh Penguins - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. zápas 2. kola play off 2013/14)


Začátek zápasu: 05. 05. 2014 v 01:30 SEČ
  PIT NYR  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 05. 2014 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
03. 05. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
29. 04. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
27. 04. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
24. 04. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 05. 2014 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
03. 05. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
01. 05. 2014 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
30. 04. 2014 01:30Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2014 18:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 05. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
08. 02. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
04. 01. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2013 02:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
07. 11. 2013 01:30New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2013 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo
04. 04. 2013 01:30New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins6:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2013 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2013 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
21. 01. 2013 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:6PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers110023:21-00-01-00-0-01-0-01-01W
PIT Pittsburgh Penguins100112:30-10-01-00-0-10-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins100112:30-10-01-00-11L
NYR New York Rangers000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers110023:21-00-01-01-01W
PIT Pittsburgh Penguins000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins74031123:210-30-02-52-0-22-0-14-31L
NYR New York Rangers85301022:181-00-05-33-1-02-2-05-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers4310612:80-00-02-23-12W
PIT Pittsburgh Penguins4202612:110-20-02-22-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins3201511:100-10-00-32-11W
NYR New York Rangers4220410:101-00-03-12-21W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins8251247109249:20711-77-345-3728-9-423-15-35-52L
NYR New York Rangers824531696218:1936-64-352-3020-17-425-14-26-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins41289460135:965-43-320-214-62L
NYR New York Rangers412017444105:933-42-226-156-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers412514252113:1003-22-126-156-42L
PIT Pittsburgh Penguins412315349114:1116-34-025-166-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11304Pittsburgh Penguins PIT-NYR New York Rangers421612231

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
alevesandrew92aveomarbalu110berry65cacadilit
dindadubo197filda01flyers28gasstheatleyhinault
hojanhotofsonignac75inanajarynjulie23komec
ladismencmafomarimedvedmilan52mojmir67moog
nikexxx10packova.ivetpaul68peirapetterson76psychonautrichi
richkobsilvia7smidersspalinitomaskrejcirvojtaxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alfonyblackhawksbluestargolohabidekhonzas114losak
maly.petkomtlnastaondispandolfopetrssonpopelka
putenkashane76

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
hrubinator7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
blackhawksbluestarcacadubo197flyers28heatleyhojan
hotofsonhrubinator7julie23ladismencmafomarimedved
nastapandolfopeirapetrssonpetterson76putenkarichi
shane76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
alfonyandrew92balu110berry65dilitdindafilda01
gasstgolohinaulthonzas114inanajarynkomec
losakmaly.petkomilan52mojmir67moogmtlondis
packova.ivetpaul68psychonautrichkobsilvia7smidersspalini
tomaskrejcirvojtaxamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]