Buffalo Sabres - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 29. 11. 2014 v 01:00 SEČ
  BUF MTL  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 11. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2014 01:30Buffalo SabresBUF-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
16. 11. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 11. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2014 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens5:0PreviewReviewVideo
23. 11. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2014 01:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens1:2sPreviewReviewVideo
26. 03. 2014 00:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:0PreviewReviewVideo
17. 03. 2014 00:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2013 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2013 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2013 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
24. 03. 2013 00:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
20. 03. 2013 00:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:3pPreviewReviewVideo
08. 02. 2013 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens5:4sPreviewReviewVideo
02. 02. 2013 20:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens2316613361:575-14-016-79-3-07-3-18-21L
BUF Buffalo Sabres2261421437:722-22-115-73-7-23-7-04-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens129301838:291-00-08-47-31W
BUF Buffalo Sabres12372822:341-21-19-33-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens117311523:284-14-08-36-41L
BUF Buffalo Sabres10370615:381-01-06-43-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11680Buffalo Sabres BUF-MTL Montreal Canadiens29623723

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
abonentlspa

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitflyers66jurcamajo8maly.petkomoogpackova.ivet
pandolfosilvia7

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
andrew92asterixaveomarbarsa14belo26berry65blackhawks
blazinbulldozzercrhoxcvrkczabajdavidbendetredwing
dindaemmettfargogasstgolohalogenhawks23
hodorhojanhonzas114hrubinator7ignac75inanajambi21
jandyjordan231979josephkarlito10krko69luky13maker
marek123marimatys1979medvedmilosekmirkrumtl
ondisondraa24paul68peirapencepchewpetanzikpetterson76
phaneufpitbull.gpixiepopelkaputenkarichkobrocky
shane76smajraspalinispartik1893sukynn1tomaskrejcir

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentasterixberry65blackhawkscrhoxdavidbendilit
dindaemmettgassthalogenhawks23hodorhojan
jambi21jandyjurcakarlito10makermaly.petkomarek123
milosekmoogmtlondisondraa24packova.ivetpandolfo
paul68peirapencepchewpitbull.gputenkarockysilvia7
spalinisukynn1

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92barsa14belo26blazincvrkczabajfargo
flyers66honzas114hrubinator7jordan231979lspamajo8mari
matys1979petterson76phaneufpixierichkobshane76smajra
spartik1893tomaskrejcir

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3130624
TORTOR - NYRNYR10185920
OTTOTT - SJSSJS2446621
NJDNJD - ANAANA28421116
PITPIT - FLAFLA81016918
NYINYI - LAKLAK19123228
STLSTL - VGKVGK5523524
DALDAL - WPGWPG2563218
CGYCGY - MINMIN35251316
EDMEDM - CARCAR9187426
SEASEA - UTAUTA61016423
VANVAN - DETDET2383424

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]