Florida Panthers - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 19. 04. 2006 v 01:00 SEČ
  FLA ATL  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 04. 2006 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers2:1pPreviewReviewVideo
16. 04. 2006 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals1:2sPreviewReviewVideo
14. 04. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers4:5pPreviewReviewVideo
12. 04. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers6:5pPreviewReviewVideo
09. 04. 2006 23:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 04. 2006 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers2:1pPreviewReviewVideo
18. 04. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers6:4PreviewReviewVideo
15. 04. 2006 20:00Atlanta ThrashersATL-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo
14. 04. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2006 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
07. 03. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers4:3sPreviewReviewVideo
05. 02. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers6:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2006 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers5:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers7:4PreviewReviewVideo
06. 10. 2005 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers2:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers814133789280:27310-75-527-5424-13-417-20-36-41L
FLA Florida Panthers8136341183238:25611-114-536-4524-11-512-23-64-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers402411553126:1115-51-418-226-41L
ATL Atlanta Thrashers412413452149:1355-43-213-288-26W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers401720337131:1385-32-314-264-61L
FLA Florida Panthers411223630112:1456-63-118-235-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]