Montreal Canadiens - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 27. 03. 2016 v 00:00 SEČ
  MTL NYR  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2016 00:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
25. 03. 2016 00:30Detroit Red WingsDET-MTLMontreal Canadiens4:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 00:30Montreal CanadiensMTL-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2016 00:00Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2016 00:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens5:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2016 00:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
24. 03. 2016 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2016 00:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2016 21:00San Jose SharksSJS-NYRNew York Rangers4:1PreviewReviewVideo
18. 03. 2016 03:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 11. 2015 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
16. 10. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
30. 01. 2015 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens0:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2014 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens5:0PreviewReviewVideo
26. 10. 2014 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo
30. 05. 2014 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens1:0PreviewReviewVideo
28. 05. 2014 02:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers7:4PreviewReviewVideo
26. 05. 2014 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo
23. 05. 2014 02:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens2:3pPreviewReviewVideo
20. 05. 2014 02:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers744224892212:1947-83-242-3225-8-317-16-55-52W
MTL Montreal Canadiens753435674199:2168-65-340-3520-14-314-21-34-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers36258353118:863-30-018-186-42W
MTL Montreal Canadiens37201434393:894-32-125-126-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers38171653994:1084-53-224-145-52L
MTL Montreal Canadiens381421331106:1274-33-215-232-82L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13781Montreal Canadiens MTL-NYR New York Rangers614242712

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
marimoogpencepchewpetrssonrockytygros77

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14berry65blackhawksfunesica62inana
lspaondispaul68petterson76rocky84silvia7spalini

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
abonentbelo26blazincolorado82dindagasstgolo
hojanhoooryignac75jarynjurcakrtekhawkskubalin
makermatys1979milan49milda18myke91peirapete
putenkavecer6k1vbvlcik

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14berry65blackhawksdindafunesgasst
jarynjurcakrtekhawkslspamakermatys1979milan49
milda18miramontypaul68peirapetrssonpetterson76putenka
rocky84spalinitygros77vecer6k1vbvlcikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26blazincolorado82hoooryica62marimoog
myke91ondispencepchewrockysilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD0:0(0:0, -:-, -:-)04:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - BUFBUF20114822
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211614
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722
WSHWSH - MTLMTL00000
COLCOL - DALDAL00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]