Detroit Red Wings - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 30. 10. 2016 v 22:00 SEČ
  DET FLA  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2016 22:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
30. 10. 2016 01:00Detroit Red WingsDET-BOSBoston Bruins0:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings1:2sPreviewReviewVideo
26. 10. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2016 01:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2016 22:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
29. 10. 2016 19:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 01:30Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
26. 10. 2016 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2016 01:00Florida PanthersFLA-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2016 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
20. 03. 2016 00:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:5PreviewReviewVideo
09. 02. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
05. 02. 2016 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2015 20:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2pPreviewReviewVideo
20. 03. 2015 00:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings4:5PreviewReviewVideo
13. 12. 2014 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers2:3sPreviewReviewVideo
03. 12. 2014 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
07. 02. 2014 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings86201226:181-01-04-44-0-02-2-06-26W
FLA Florida Panthers8341720:211-10-15-33-1-00-3-13-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings4400817:60-00-01-34-04W
FLA Florida Panthers4310613:81-00-02-23-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings422049:121-01-03-12-22W
FLA Florida Panthers403117:130-10-13-10-44L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14106Detroit Red Wings DET-FLA Florida Panthers421583720

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
abonentbarsa14bastrbelo26berry65blackhawksblazin
ckkvvlkdilitdindagabe_ukafigajdy38gasstgolo
hinaulthojanhoooryica62ignac75jarynjfnash
jurcakorilspamakermaly.petkomarimikiliku
milan49milan52myke91nkono2011packova.ivetpaul68petrsson
plisa132czrichkobsilvia7simplenicktaurusth0ms0nwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
baryexxefunesmatys1979mojmir67mtlnikexxx10
ondispandolfopetepetterson76popelkaputenkarocky84
sukynn1

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
aveomardesspifargoinanakunty8milda18pixie
rocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bastrbelo26berry65blazinckkvvlkdilitdinda
fargogajdy38hoooryica62jarynjfnashjurca
korimakermaly.petkomikilikumilan49milan52milda18
mtlmyke91ondispackova.ivetpandolfopaul68pete
petrssonpetterson76putenkarichkobrocky84silvia7sukynn1
th0ms0nwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbarsa14blackhawksexxefunesgabe_ukafi
gassthinaultinanakunty8lspamarimatys1979
mojmir67nkono2011pixieplisa132czrockytaurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)06:59
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]