Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 14. 01. 2017 v 02:00 SEČ
  TBL CBJ  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2017 02:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2017 23:00Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning6:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2017 19:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-NSHNashville Predators1:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2017 02:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
11. 01. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
09. 01. 2017 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers2:1pPreviewReviewVideo
08. 01. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers4:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-CBJColumbus Blue Jackets5:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning5:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2016 20:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning0:4PreviewReviewVideo
27. 12. 2015 01:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2014 01:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
09. 11. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning4:7PreviewReviewVideo
12. 04. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets40288460135:907-42-125-1516-4-112-4-37-31L
TBL Tampa Bay Lightning432019444122:1293-42-221-2212-7-28-12-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2116413380:455-11-012-99-11W
TBL Tampa Bay Lightning2112722665:633-22-19-125-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets1912432755:452-31-113-68-22L
TBL Tampa Bay Lightning2281221857:660-20-112-101-95L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14617Tampa Bay Lightning TBL-CBJ Columbus Blue Jackets1218171329

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
aveomarblazinhojanhoooryinanajarynlspa
milan49paul68petterson76silvia7taurus

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65ckkvvlkdindafargofrancoagajdy38golo
ica62makermedvedmilan52milan66mtlondis
popelkaputenkarichkobtygros77

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
belo26blackhawksdilitexxefuneskubalinmaly.petko
mathieu-29matys1979mik848milda18mojmir67packova.ivetpetrsson
pixiesukynn1vlades8

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarberry65inanamaly.petkomatys1979milan49milda18
mojmir67packova.ivetpeterichkobsilvia7vlades8

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26blackhawksblazinckkvvlkdilitdindafargo
francoafunesgajdy38hojanhoooryica62jaryn
lspamakermaverick73mik848milan52mtlondis
paul68petrssonpetterson76pixieputenkasukynn1taurus
tygros77

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040417
NJDNJD - COLCOL3219417
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114615
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095417
SEASEA - DETDET2301516
VANVAN - CARCAR1221417
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]