Dallas Stars - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 12. 2017 v 02:30 SEČ
  DAL NSH  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2017 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
04. 12. 2017 02:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars2:7PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 03:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
01. 12. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars3:4pPreviewReviewVideo
29. 11. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2017 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
05. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
01. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
29. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
07. 04. 2017 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:7PreviewReviewVideo
13. 02. 2017 00:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
09. 12. 2016 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
10. 04. 2016 02:00Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2016 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators2717733787:784-33-213-1411-2-16-5-27-32W
DAL Dallas Stars27161013384:763-11-112-1510-2-06-8-17-35W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators1411212356:423-13-16-88-22W
DAL Dallas Stars1210202044:241-01-07-59-15W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators136521431:361-20-17-66-41L
DAL Dallas Stars156811340:522-10-15-105-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15720Dallas Stars DAL-NSH Nashville Predators412282335

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentalergiknajagrabelo26benourberry65emmettgolo
havranhinaulthojancharlica62ignac75jaryn
jeff73joe33johny0088juventus1kerrykorikrko69
maly.petkomatys1979milan49milan52mirkrumyke91nkono2011
ondonpackova.ivetpetepetterson76pixiepopelkasilvia7
taurusvilikvobejdavohajswillyziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81dilitfrancoafunesindian3janzic68jindrich73
jurcakinghanskrab88lacroixmaverick73mik848milan66
mojmir67mtlnavarowskiondisortodox201petrssonputenka
thrasher

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
detredwingdindagajdy38lspamaario16milda18pasta82
paul68

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26berry65dave81funesgajdy38ica62indian3
jarynjeff73jindrich73korikrab88krko69milda18
ondisortodox201paul68petrssonputenkasilvia7taurus
vilikvobejda

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourdetredwingdilitdindaemmettfrancoa
havranhinaulthojancharljanzic68joe33johny0088
jurcajuventus1kerrylspamaario16maly.petkomatys1979
mik848milan49milan52mojmir67mtlmyke91ondon
packova.ivetpasta82petepetterson76pixievohajsziguli

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]