Columbus Blue Jackets - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 20. 10. 2019 v 01:00 SEČ
  CBJ NYI  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
19. 10. 2019 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets3:2pPreviewReviewVideo
17. 10. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2019 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo
12. 10. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
18. 10. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2019 19:00New York IslandersNYI-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
13. 10. 2019 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
12. 10. 2019 01:30Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2019 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo
12. 03. 2019 00:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:0PreviewReviewVideo
15. 02. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets1:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets4:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders6:4PreviewReviewVideo
07. 10. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
18. 03. 2017 18:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
25. 02. 2017 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders7:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders7430818:182-01-05-23-2-01-1-04-33W
CBJ Columbus Blue Jackets7331716:231-10-05-22-2-01-1-13-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders5320613:122-01-04-13-22W
CBJ Columbus Blue Jackets422049:111-00-03-12-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets311137:120-10-02-11-21L
NYI New York Islanders211025:60-00-01-11-11W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18132Columbus Blue Jackets CBJ-NYI New York Islanders1810122510

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
amadore77argodcbruinsbarybenourdilithromejuventus1
marimatys1979milan49milan52mtlolda1987ondra71
packova.ivetpaul68petrssonsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ckkvvlkgolohojancharllukomaly.petkom.beranek
ondonpetterson76putenka

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
funesica62ignac75jarynjoe33kerrykinghans
kracamachymilan66pasta82vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77argodcbruinsbarybenourckkvvlkdilithojan
hromeica62juventus1kinghanskracamaly.petkomatys1979
m.beranekmilan49milan52mtlolda1987packova.ivetpaul68
petrssonpetterson76silvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
funescharljoe33kerrymarimilan66ondon
ondra71pasta82putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]